Co to jest definicja “Neony”?

Zastanawiasz się, jakie jest znaczenie słowa “Neony”? Co to znaczy? Czy są jakieś znaki, które są podświetlane za pomocą Neonów?

Omówmy to poniżej.

Po pierwsze, słowo “Neon” jest skrótem od nazwy gazu neonowego. Był on używany do oświetlania różnych przedmiotów i symboli. Najczęściej używany jest do podświetlania komunikatów reklamowych, liter neonowych, neonowych latarni ulicznych, neonów, znaków, żarówek neonowych itp.

Neony można znaleźć wszędzie: w barach, klubach, restauracjach, sklepach, budynkach mieszkalnych, hotelach, centrach handlowych i na lotniskach. Wykorzystuje się je do dekorowania wszelkiego rodzaju miejsc, w których ludzie gromadzą się w dowolnym celu, takich jak festiwale, wesela, imprezy itp.

Jeśli jednak mówimy o neonach, to jest to podświetlany znak reklamowy. Istnieje wiele sposobów na wykonanie znaku reklamowego z wykorzystaniem oświetlenia neonowego, ale najpopularniejszym z nich są neony.

Reklamodawcy używają neonów, aby przyciągnąć uwagę odbiorców, dlatego większość reklamodawców woli używać neonów. Jest to nie tylko najlepszy sposób na reklamę, ale także najlepsza metoda na uatrakcyjnienie i przyciągnięcie wzroku.

Pierwszy neon został zainstalowany w słynnym Hotelu California w Los Angeles. Użyto go do podkreślenia przesłania hotelu, które brzmiało: “Witamy w Hotelu California”. Hotel California to piosenka z albumu zespołu The Eagles.

Pierwsze reklamy świetlne zostały stworzone przez francuskiego artystę Pierre’a Bonnarda w 1922 roku. Swoje reklamy umieszczał on na murach ulic. Jego reklamy składały się z różnokolorowych neonów.

Popularność reklam świetlnych gwałtownie wzrosła w latach 30. ubiegłego wieku, kiedy wynaleziono żarówkę elektryczną. Żarówka elektryczna jest używana do oświetlania neonów, billboardów i wystaw zewnętrznych. Popularne marki i firmy zaczęły używać neonów, aby przyciągnąć klientów i promować swoje produkty.

Niektóre z najbardziej znanych reklam świetlnych to Coca-Cola, McDonalds, Burger King, KFC, Pizza Hut, Domino’s i Subway. Inne słynne reklamy świetlne to M&M’s, Nike i Pepsi.

Podsumowanie:

Czy podobał Ci się post na temat “Jaka jest definicja neonu? Jak się je robi i co oznaczają? Jeśli tak, to masz szczęście, ponieważ jest jeszcze jedna interesująca rzecz, którą możesz poznać czytając ten wpis.

Jest to wyczerpująca lista najpopularniejszych reklam świetlnych.

Jest to najlepszy sposób na poznanie popularnych marek i reklamowanych produktów. Jeśli przeczytałeś ten post, to z pewnością spodoba Ci się lista reklam świetlnych, którą tutaj zamieściliśmy.

Sprawdźcie ją więc i podzielcie się nią z przyjaciółmi, członkami rodziny i sąsiadami.