shopify traffic stats

BestREKLAMA na Kongresie Sieci Aptecznych i Aptek Indywidualnych!

BestREKLAMA na Kongresie Sieci Aptecznych i Aptek Indywidualnych!

Byliśmy obecni podczas Kongresu Sieci Aptecznych i Aptek Indywidualnych. 3 czerwca w jednym z warszawskich hoteli DMP Group zorganizowała Kongres dla sieci aptecznych i aptek indywidualnych. Wśród wielu wystawców prezentujących wyroby kosmetyczne, suplementy diety i narzędzia wspierające biznes aptekarski, mogli Państwo także zobaczyć nasze stoisko. Zaprezentowaliśmy na nim oferowane przez nas diodowe krzyże apteczne. Cieszyły się one dużą popularnością wśród gości.

Cały kongres był podzielony na dwie części. Jedna to były warsztaty dla właścicieli aptek, drugą częścią były typowe targi. Na naszym stosiku mogli Państwo na własne oczy przekonać się jak jasno świecą nasze diody, a także jak lekkie są to konstrukcje. Nasi doradcy chętnie służyli pomocą i odpowiadali na wszelkie pytania zainteresowanych. Na sali warsztatowej zbudowana była apteka (wnętrza, meble) gdzie również mieliśmy nasz krzyż. Dzięki temu można było zobaczyć jak prezentuje się nowoczesny diodowy krzyż w prawdziwie aptekarskim otoczeniu.

Krzyże apteczne LED

Największe zainteresowanie wzbudzał krzyż LED RGB w wersji pełnokolorowej. Nic dziwnego, nowoczesne i wyróżniające urządzenie które mogę też zarabiać dla jego właściciela. Jak? Chętnie podpowiemy, tel. 506 697 295


Był to dla nas dzień pełen wrażeń. Mogliśmy spotkać się z Państwem osobiście i zdobywać nowe doświadczenia.
Udało nam się powitacz właścicieli aptek ze Szczecina, Wrocława, Olsztyna, Gdyni, Lublina, Białej Podlaski, Tarnowa, Częstochowy i zadać im nasze ulubione pytanie: "Czy wasza apteka już korzysta z nowoczesnych LED reklam?". Większość tylko planuje. Dla nas tak, na prawdę, to są dobre wiadomości co :)

Kongres sieci aptecznych 2016

Nasz oferta dla aptek została urozmaicona poprzez nowy krzyż SMART. Jest to nowczesne rozwiązanie dla wszystkich zarobionych właścicieli aptek. Urządzenie wyświetla animacje, które mozna wgrać, nie tylko za pomocą Wifi czy pilota, ale także przy użyciu telefonu komórkowego i specjalnie przygotowanej aplikacji.

                       


Zobaczcie jak to wyglądało z naszej strony. Reklama świetlna to dynamiczna reklama. Dynamiczna tak jak my! ;)