shopify traffic stats

Owocne lato i ciekawa jesień w BestREKLAMA

Owocne lato i ciekawa jesień w BestREKLAMA
Owocne lato i ciekawa jesień w BestREKLAMA

Nasi nowi, niesamowici pomocnicy już w trasie!
Od sierpnia tego roku załoga BestREKLAMA otrzymała pomocników, do dyspozycji wspaniałe Dacia Dokker.

Teraz do naszych klientów, montaży czy serwisów dojeżdżamy szybciej i wygodniej. Te wspaniałe pomocniki uzbrojone są w „nasze barwy”, to jednak nie wszystko, na ich dachach montujemy nasze wyświetlacze, dzięki czemu klienci mogą na własne oczy przekonać się o wysokiej jakości naszych produktów i zobaczyć jak działają, choćby na Pomorzu czy w Tatrach. 
Reklama_swietlna_warszawa

Z tego radosnego powodu, do końca grudnia 2015 roku, mamy dla naszych klientów wyjątkową promocję:


każdy kto zobaczy naszego Dokkera w swojej okolicy i zadzwoni do nas z jego dokładną lokalizacją otrzyma do wyboru albo 3. procentowy rabat na narzędzia reklamowe LED (za wyjątkiem telebimów i wyświetlaczy full color) albo 50. procentowy rabat na nasze usługi montażowe.

Warto zatem wytężyć wzrok i szukać naszej Dacii Dokker w swojej okolicy! Powodzenia!

Nowy moduł już w sprzedaży
Przypominamy ze od lipca tego roku dostępny jest moduł o podwyższonej rozdzielczości czyli RGB8, który dzięki mniejszej odległości pomiędzy diodami, może być efektywnie stosowany wewnątrz albo do rozwiązań które będą oglądane z bliskiej odległości.
Dane Techniczne

Modul RGB Technology px 8 mm dioda CREE SMD

BestREKLAMA
zainstalowałi ekran reklamowy dla Sandra Spa!
Na zlecenie RGB Technology, BestREKLAMA wykonałi instalację ekranu pełnokolorowego (telebim LED) dla sieci hoteli Sandra Spa.

Montowany przez nas telebim miał wymiary około 3 metrów kwadratowych w modułach RGB12. Sandra Spa otwierając biuro sprzedaży w Warszawie chciełi informować swoich potencjalnych klientów w sposób bardziej nowoczesny niż zwykłe arkusze na witrynie czy klasyczne ulotki. Mają co powiedzieć, na prawdę.

Energooszczędna, dynamiczna reklama ledowa produkcji RGB Technology pozwala w krótkim okresie czasu przekazać dużo istotnych informacji. Tak dzięki naszej pomocy zamiast zwykłego szyldu powstał nowoczesny telebim pełno kolorowy. Ze względu na dobrą lokalizację biura sprzedaży sieci hoteli Sandra Spa – ruchliwe skrzyżowane i duża ilość pieszych, około co 5 minut prawie 30...40 osób może obejrzeć reklamę naszego klienta.

Telebim LED RGB12 Warszawa

Na telebimie oglądamy piękne otoczenia hoteli, restauracje, sale konferencyjne, szczęśliwych klientów, a także czytamy okresowe promocje i rabaty. Dzięki temu klient już „z ulicy” może wstępnie zobaczyć ofertę Sandra Spa i ocenić czy restauracja czy sale konferencyjne są tym czego właśnie poszukujemy. Instalacja telebimu około trzykrotnie powiększyła ilość osób, które są zainteresowane ofertą biura sprzedaży w porównaniu ze zwykłą „statyczną reklamą zewnętrzną”.

Telebim_dla_localu_reklama_LED_warszawa

Dla nowej ekipy montażystów BestREKLAMA było to także wspaniałe szkolenie z uruchamiania telebimu sterowanego komputerem. Dziękujemy pracownikom biura sprzedaży jak i centrali za wsparcie i cierpliwość.
Zapraszamy wszystkich do rekreacji i rozrywki w hotelach Sandra Spa - www.sandraspa.eu

Kompleks Wczasowy SANDRA SPA w Karpaczu