shopify traffic stats
RATY

W naszym sklepie jest możliwość zakupu produktów na raty poprzez system płatności transferu.pl

W celu sprostania wymaganiom Klientów branży e-commerce, a także rozwoju funkcjonalności systemu Transferuj.pl mamy przejmność udostępnić od dnia 16.07 kolejny kanał płatności: "Alior Raty".

Nowe rozwiązanie dostarczone przez Alior Raty Sp. z o.o. upraszcza zakup towarów na raty w Internecie. Teraz wystarczy wybrać w sklepie internetowym opcję "Alior Raty" jako sposób płatności, aby szybko i wygodnie otrzymać pożyczkę ratalną. Proces składania wniosku o pożyczkę został maksymalnie ułatwiony, a zawarcie umowy odbywa się w całości on-line.

Zespół Tramsferuj.pl życzy udanych zakupów! 

Więcej o Alior Raty: https://transferuj.pl/alior-raty-online.html


LEASING

Leasing od wielu lat funkcjonuje nie tylko w gospodarce Polski. Jest to jeden ze sposobów szybkiego pozyskiwania przez firmy środków trwałych w postaci maszyn, urządzeń, linii technologicznych i środków transportu. Leasing jest prostą i szybką metodą finansowania inwestycji. Duże korzyści płynące z leasingu sprawiają, że jest to dobra droga do pomnażania zysków i utrwalania pozycji na rynku.

Dlaczego leasing?

Raty w leasingu operacyjnym zaliczamy do kosztu uzyskania przychodu, dzięki temu mamy możliwość korzystania z przedmiotów leasingu bez konieczności ich zakupu oraz posiadamy prawo do odliczenia 100% podatku VAT od umowy leasingu.

Zachęcamy zatem do zapoznania się z ofertą telebimów, tablic LED i ekranów LED.