shopify traffic stats

Tablice led

Tradycyjne formy reklamy zewnętrznej może i są skuteczne, ale z pewnością mniej niż te, które powstają wraz z rozwojem technologii LED. Z świetlnych, czy po prostu dużych form reklamy korzystamy nie od dzisiaj. Jednak samo podświetlanie, czy wywieszanie gigantycznego szyldu wcale nie gwarantuje sukcesu. Dlaczego? Ponieważ zawarte na nich treści szybko nudzą odbiorcę i prawdę powiedziawszy nie bardzo zachęcają go, by odwiedził reklamowany punkt. Tymczasem tablice LED działają nie tylko na świadomość, ale także na podświadomość odbiorcy, który chętniej odwiedzi reklamowane miejsce.

Tablice LED od stosowanych do niedawna powszechnie podświetlanych kasetonów wyróżnia też bogactwo przekazywanej treści. Kasetony ograniczają się do lokalizacji punktu. Mówią odbiorcy, że w tym miejscu się on znajduje. Tymczasem tablice LED promują konkretne produkty, czy usługi. Służą też do informowania odbiorcy o organizowanych promocjach. A dzięki temu, zmiana treści jest tutaj szybka i łatwa, każdą nowa promocję, każdy nowy produkt można szybko i łatwo zareklamować. W zależności więc od tego, czy w danej chwili chcesz reklamować swoją firmę, czy konkretny produkt lub może akcje promocyjną wciąż wykorzystujesz te same tablice LED.

Technologia LED sprawia, że tablice są inwestycją długoterminową. Nie musisz obawiać się, że nadruki wyblakną i staną się słabo widoczne. Dobrej jakości diody, nawet gdy pracują w bardzo silnym świetle słonecznym, nie tracą swojej mocy nawet przez 5-6 lat. Poza tym tablice wykonane są z doskonałej jakości materiału, dzięki czemu są odporne na działanie czynników atmosferycznych, na jakie są wystawione.