shopify traffic stats

Reklamy świetlneJeśli chodzi o reklamę zewnętrzną, to największą popularnością cieszą się reklamy świetlne. A ponieważ my koncentrujemy się wokół najnowszych technologii i staramy się dostarczać naszym klientom rozwiązania doskonale wpisujące się w ich potrzeby, nasza oferta to przede wszystkim właśnie reklamy świetlne.

Wiemy, jak są skuteczne i doskonale rozumiemy, że reklama powinna być inwestycją. Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo jedynie najlepsze technologicznie rozwiązania. Rozwiązania, które zagwarantują optymalną liczbę odbiorców i doskonałą widoczność na tle konkurencji.

Co wyróżnia reklamy świetlne?

  • Trafiają do szerokiego grona odbiorców. Trudno przeoczyć je przechodząc obok na ulicy. Zresztą, doskonale są one widoczne także z daleka, co jeszcze zwiększa zasięg odbioru reklamy.
  • Możesz umieścić je w dowolnym miejscu. Najczęściej wybieranymi są elewacje budynków, w których świadczone są usługi. Nie musisz obawiać się, że stojak na chodniku będzie komuś przeszkadzał, czy że w nocy ktoś zniszczy Twoje plakaty.
  • Treść reklamy możesz aktualizować na bieżąco. Nie musisz ściągać reklamy, wymieniać plakatów, niczego dodrukowywać. Nie ponosisz więc żadnych kosztów w raz ze zmianami, jakie w treści czy w obrazie reklamy chcesz wprowadzić. Gdy się znudzi – po prostu zmieniasz ją i znów przyciągasz spojrzenia.
  • Technologia LED jest energooszczędna i doskonale widoczna również w świetle słonecznym.

Jesteśmy przekonani, że teraz już doskonale wiesz, dlaczego reklama świetlna jest tak popularna i w jej świetle inne formy po prostu gasną.