shopify traffic stats

Lampy dla oświetlenia akcentowego Jest 18 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
 • Cechy charakterystyczne tej lampy to kompaktowa budowa, wysoka intensywność świecenia oraz obrotowa głowica. Dużą zaletą tej niewielkiej lampy jest regulacja jaskrawości świecenia.

 • Lampę LED 4010 można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb dzięki modułowej budowie. Moduły obrotowe charakteryzują się oryginalną konstrukcją i są niezwykle funkcjonalne.

 • Produkty tymczasowo niedostępny. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Lampa do zabudowy, do zastosowań wewnętrznych. Wykonana w całości z aluminium. Źródło światła ze specjalnym antyrefleksyjnym systemem optycznym. Doskonale pasuje do zabudowy meblowej.

 • Produkty tymczasowo niedostępny. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Regulowane lampy do zabudowy z promieniowym urządzeniem przegubowym, dzięki któremu można skierować strumień światła w dowolną stronę.

 • Produkty tymczasowo niedostępny. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Projektor świetlny do zabudowy. Dostępny w różnych rozmiarach z różnymi typami układów optycznych.

 • Produkty tymczasowo niedostępny. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Uniwersalna regulowana lampa do nakładania, z promieniowym urządzeniem przegubowym, dzięki któremu można skierować strumień światła w dowolną stronę. Lampa nadaje się do zabudowy sufitowej, ściennej oraz meblowej.

 • Produkty tymczasowo niedostępny. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Lampa do zabudowy, o dużej sile świecenia. Wyposażona w promieniowe urządzenie przegubowe, dzięki któremu można skierować strumień światła w dowolną stronę. Wysoka wydajność świetlna i małe rozmiary sprawiają, że lampa ta jest uniwersalna.

 • Produkty tymczasowo niedostępny. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Regulowany projektor obrotowy wykonany z aluminium. Idealnie pasuje w miejscach, w których potrzebne jest oświetlenie akcentujące lub dekoracyjne.

 • Produkty tymczasowo niedostępny. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Regulowane lampy do zabudowy z promieniowym urządzeniem przegubowym, dzięki któremu można skierować strumień światła w dowolną stronę. Dzięki swoim małym rozmiarom lampa ta jest niezwykle uniwersalna.

 • Produkty tymczasowo niedostępny. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Mała, elegancka, regulowana lampa wykonana z aluminium. Dzięki swojej kompaktowej strukturze i regulowanej nóżce lampa ta doskonale sprawdza się tam, gdzie potrzebne jest oświetlenie akcentujące i dekoracyjne.

 • Produkty tymczasowo niedostępny. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Nieduża, elegancka lampa. Dzięki swojej kompaktowej strukturze i regulowanej nóżce lampa ta doskonale sprawdza się tam, gdzie potrzebne jest oświetlenie akcentujące i dekoracyjne.

 • Produkty tymczasowo niedostępny. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Osobna lampa przeznaczona specjalnie do oświetlania witryn. Okrągła aluminiowa rurka o niedużym przekroju poprzecznym montowana jest na podstawce ekspozycyjnej z użyciem mechanizmu łączenia śrubowego.

Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów